محل تبلیغات شما

دومین مقاله برتر از اولین دوره مسابقات مقاله نویسی فصلی همسفران آقا، با موضوع "نقش نظم در سفر" به قلم همسفر علیرضا جودکی.

پیش گفتار نویسنده:

مدتی هست که در گوشه‌ی ذهنم به خود می‌گویم قلم‌به‌دست بگیر و شروع به نوشتن کن و در مسابقه مقاله‌نویسی که خواست درونیم هست شرکت کنم اما حقیقتاً نه حسش بود و نه می‌دانستم که از کجا باید شروع کنم. ذهنم در این مورد به مکان‌هایی سفر می‌کرد و موضوعاتی را بررسی می‌کرد و باعث به وجود آمدن تصاویری نامعلوم در ذهنم می‌شد و هر چه جلوتر می‌رفتم و بیش‌تر فکر می‌کردم تا سعی کنم مقدمه نوشته‌هایم را شروع کنم آشفتگی بیش‌تری در ذهنم احساس می‌کردم، بالأخره خودم را مجبور کردم تا درباره نقش نظم در سفر مقاله بنویسم و در مسابقه مقاله‌نویسی شرکت کنم،  فارغ از نتیجه و برای رسیدن به جمع‌بندی برای خود و درنتیجه رسیدن به آرامش ابتدا می‌خواهم هر چه به ذهنم می‌آید را به‌صورت نوشتار بر روی کاغذ پیاده کنم سپس آنچه را به دست می‌آورم ارتباط دهم به آموزش‌هایی که در کنگره گرفته‌ام.

کارگاه آموزشی آقایان مسافر - دوشنبه 1398/07/29

کارگاه آموزشی آقایان مسافر چهارشنبه بیست و چهارم مهرماه

با تفکر ساختارها آغاز می شود

ذهنم ,کنم ,سفر ,مقاله ,نقش ,نظم ,و در ,که در ,در سفر ,نظم در ,در مسابقه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شیعه عاشورایی etduifestlum yasinhoseini Helen's blog Eric's site exhylanfie1986 ملت عشق ماشین آلات تزریق پلاستیک | machinist پیچ و مهره اهل البیت علیهم السّلام