محل تبلیغات شما

با سلام خدمت كمك راهنمایان و مسافران شعبه آكادمى.برگزارى اولین امتحان مجازى شعبه آكادمى از متن جهانبینى یك نوشته استاد امین دژاكامدر تاریخ ٩٩/٢/١ راس ساعت ١٥:٠٠ به صورت مجازى برگزار مى گردد.

لژیون مرزبانی در نظر دارد هفته‌ای یکبار منابع آموزشیرا از رهجویان بصورت مجازی آزمون نماید، بنابراین اولین آزمون در روز دوشنبه۹۹.۲.۱ به‌صورت چهار جوابی از جزوه جهانبینی۱ به‌عمل خواهد آمد.

لینک آزمون در گروه گذاشته می‌شود و تا تاریخ امتحان ساعت۱۵ باز نخواهد شد. راهنمایان محترم لینک را برای رهجویان فرستاده و اطلاع رسانی کنندکه برای این امتحان و امتحانات دیگر آماده باشند.

ضمن اینکه برنامه قابلیت تصحیح آنلاین و دادن نمره پساز پایان امتحان را دارد ولی نظر لژیون مرزبانی این بوده که نمره بعدا و توسط راهنمایانمحترم به اطلاع رهجویان برسد.

اگر در این مورد نظری داشتین محبت نموده و اعلام فرمائید.ممنون خواهیم شد

با تشکر مسافر احمد ایجنتشعبه آکادمی

کارگاه آموزشی آقایان مسافر - دوشنبه 1398/07/29

کارگاه آموزشی آقایان مسافر چهارشنبه بیست و چهارم مهرماه

با تفکر ساختارها آغاز می شود

امتحان ,آزمون ,شعبه ,رهجویان ,راهنمایان ,ساعت ,آزمون در ,شعبه آكادمى ,راهنمایان محترم ,لژیون مرزبانی ,برنامه قابلیت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

loutenkuga saviwestri منتظر کلیپ تکنولوژی طراحی و ساخت هواپیمای تفریحی آزیتا experimental AZITA Tisha's style liatanfirsdel نام گروه جغرافیا ناحیه 2 کرمانشاه ارتباطات آنگونه که من دوست دارم اندیشه کنم. پاشنه بلند